• Mavi Yeşil
  • Mavi Yeşil
  • Mavi Yeşil
Çimenli İnşaat

BURSA KONUT PROJELERİ

Günümüzde hızla gelişen inşaat sektörü sayesinde birbirinden güzel konutlar yapılmaktadır. Ancak oturacağınız evin kalitesi ve fiyatı da oldukça önemlidir. Ayrıca depreme dayanıklı olması en önemli özellikleri arasında olmalıdır. İnsanlar oturacağı mekânı seçerken bu özelliklerin yanında birçok özellik aramaktadırlar. Sosyal tesislerin olması, spor alanlarının olması, yüzme havuzu, fitness, sauna ve daha birçok özelliklerin olması konut projelerinde aranan özelliklerdir. Bursa konut projeleri müşterilerin beğeni ve isteklerine göre tasarlanarak inşa edilmektedir. 
 
Satın alacağınız daireler metre karelerine göre fiyatlandırılarak satışa sunulmaktadır.1+1, 2+1, 3+1 ve benzeri konseptler ile hazırlanan daireler ailelerin nüfus sayısına göre beğenilerine sunulmuştur. Bursa Konut Projeleri arasında devam etmekte olan projelerin yanında biten ve satışa hazır olan projeler de mevcuttur. Bursa’nın büyük şehir olması ve hızla gelişmesi nedeniyle buna paralel olarak nüfusu da hızla artmaktadır. Yapılan projeler büyük talep görmektedir. Her türlü ulaşıma yakın olan bu projeler çok rağbet gördüğünden hızla satış oranı yükselmektedir. 
 
Bursa Osmangazi, Nilüfer, Mustafakemalpaşa ve birçok semtinde konut projeleri hızla yükselmektedir. Ayrıca Bursa öğrencilerin de üniversite öğrenimi nedeniyle tercih sebebi ön planda olan bir şehirdir. Öğrencilerin de barınabileceği nitelikte olan daireler ihtiyaç olduğundan Bursa Konut Projeleri buna göre de tasarlanarak hayata geçirilmiştir. Öğrenim süresince bir öğrencinin vereceği kira ücreti yerine daire satın alma yoluna gitmesi de avantajı haline gelecektir. Kira öder gibi ev sahibi olmak da bir ayrıcalıktır. Son sistem ile üretilen konut projeleri cazip fiyatları ile müşterilerini beklemektedir.